Čisto i na chodbách


Celé generace bylo běžné že v bytových domech se lidé střídali v úklidu společných prostor. Dříve si jen tak někdo nedovolil s úklidem nesouhlasit nebo jej neudělat. Každý panelák měl na nástěnce rozpis, kde bylo napsáno kdo má kdy úklid. Fungovalo to tak roky, ale poslední dobou má mnoho panelových domů s tímto přístupem problém. Každému se totiž uklízet nechce, a to ani tehdy, když společné prostory také používá. Úklid společných prostor se totiž týká chodeb, schodišť a zábradlí a výtahů. Právě tyto prostory jsou nejvíce používané a tedy i špinavé. Jsou plné bakterií a často jsou ušpiněny i jinak než běžným užíváním.

paní uklízečka

Co když uklízet nechce?
S některými lidmi je velmi těžké se domluvit a tak je lepší se o to dále nepokoušet. Je lepší se domluvit a měsíčně platit někoho kdo úklid provede. Úklidové firmy provádí úklid paneláků po celé republice. V každém městě najdete několik firem, které budou určitě ochotné váš problém vyřešit tím, že vám jednou týdně pošlou paní na úklid, která všechno vyčistí tak aby byli všichni spokojeni.

čisticí prostředky

Využít úklidové služby je dnes naprosto normální. Lidé si nechávají uklízet nejen společné prostory v panelákových domech, ale také svoje domácnosti. Tyto služby si našly cestu i do našich domovů, protože žijeme v hektické době kdy je těžké všechno zvládat. Proto si lidé najímají profesionální služby. I váš bytový dům může vyřešit otázku úklidu takto jednoduše. Domluvte https://www.firmy.cz/detail/12970831-jazykova-skola-domluvte-se-s-r-o-praha-nove-mesto.html se nechte si uklidit podle toho jak budete potřebovat. Během zimy bývá součástí úklidu zametení sněhu, v létě zase údržba záhonů, pokud nějaké máte. Rozsah a četnost úklidu se stanovuje podle potřeb lidí. Určitě budete spokojeni. Zavolejte nám nebo nám napište a společně stanovíme rozsah prací na každý týden, i na ty, které budete chtít třeba jen jednou do roka. Na všem se dá domluvit.