Nádherné a husté řasy

Většina žen sní o nádherných řasách, ale ne všem byli dopřány již od přírody. To ničemu nevadí, protože při péči a přípravky opravu vyniknou.

Nádherné a husté řasy

Zásady při péči

Každý je jiný, a to samé platí i o řasách, kdy každému nebyli darovány úplně ideální a husté řasy. Pokud byste ty své chtěli zlepšit, tak nemusíte vůbec zoufat, protože v dnešní době je to velmi snadné. Pouze počítejte s tím, že budete muset pravidelně věnovat pečování nějaký ten čas, aby ti vše mělo smysl a účinek se dostavil v plné kráse. Na společenské akce velmi pomůže řasenka, ale ta není na dlouhodobé používání, a proto ji musíme následně odlíčit.

kosmetick přípravky

Po odlíčení by na řasách neměla řasenka vůbec zůstat, protože to by mohlo řasy trvale poškozovat, a proto na odličovacím přípravku velmi záleží. Abychom zajistili dlouhodobou výživu a tím i dostatečně podpořili růst, tak je zapotřebí používat vyživující přípravky. Velmi oblíbené jsou ty přírodní, kam se řadí různé oleje. Ty mají totiž potřebné vyživující látky, a navíc se velmi dobře aplikují a potom vstřebávají do pokožky. Takový postup skutečně řasám velmi pomůže.

Řasenka

Aby řasy skutečně vypadali krásně, tak nejlepší způsobem, jak toho dosáhnout je bezesporu řasenka. Jestli si myslíte, že prostě stačí vybrat v obchodě tu, která Vám zrovna padne do oka, tak to rozhraní není pravda, protože on je nákup o dost více komplikovaný. Posuzuje se totiž typ řas, jenž je hned několik. Jde tu totiž hlavně o tvar kartáčku, aby se přípravek na řasy hezky nanesl, a to do všech míst v dostatečném množství.

nanášení řasenky

Třeba pro takový řídký typ se používá hustý kartáček a tak dále, takže výběr rozhodně nepodceňujte. Velkou roli také hraje, jestli chcete zlepšit hustotu, nebo naopak délku, protože pro délku se zase volí štíhlejší kartáčky. Tím to zcela nekončí, protože následně se musíme vrhnout na aplikaci. Pokud vzniknou nepříjemné žmolky, tak je nejlepší použít suchý kartáček. Co se týče produktů a výrobců, tak stále je nejlepší přírodní řasenka, jenž je pro tělo mnohem přijatelnější a nevadí ani citlivým očím.