Úniková hra

Rádi zkoušíte nové věci, které jsou spjaty s překvapením, logického myšlení a dalších záhad. Pokud ano, tak není lepší volba, než se vydat s partou přátel na únikovou hru. Jestli jste nikdo o únikové hře neslyšeli, tak tím lépe, aspoň nebudete v této hře jako ryba ve vodě.

hra

Úniková hra Hradec Králové Enigmaescape, vznikla již před nějakým rokem a může se chlubit velké oblibě ze strany zákazníků. Pokud jednou únikovou hru vyzkoušíte, tak budete chtít zažít i další únikové hry. Těch je po České republice velké množství a bude jen na Vás, jakou si vyberete, nebo co máte rádi za žánr. Pokud nemáte rádi nudu, tak je úniková hra to pravé, co můžete zažít.

hra (2)

Únikovou hru může hrát tým o 3 – 5 členech a úkolem je rozluštit všechny záhady, rébusy a překonat chytáky, které na Vás ve hře číhají. Obvykle trvá hra okolo 75 minut a Vaším úkolem je se dostat v tomto časovém limitu na konec hry. Mezi tím budete řešit hádanky, rozlušťovat kódy a pomocí indicií se dostat zdárně na konec. Hra je vhodná od 15 let věku a to díky tomu, že mladší děti by nemuseli všechny věci vědět. Velmi oblíbená je tato hra jako dárek k narozeninám, nebo jako dárek k Vánocům. Také se zde často pořádají teambuildingy, školní výlety a v neposlední řadě také firemní akce. Firemní akce jsou velice zajímavé a to z toho důvodu, že můžete pozorovat Vaše zaměstnance, jak uspějí společnými silami. Zda dokáží fungovat i ve vypjatých situacích a kdo se ba naopak zhroutí, nebo hru zavrhne. Cena se odvíjí od počtu osob a začíná od 1000 Kč za dvě osoby, až po 1500 Kč, za 5 osob. Na tuto hru Vám může společnost také vytvořit voucher, který můžete uplatnit tak, jak budete mít čas.

Pokud tedy nevíte, čím zabít čas a co nového zažít, tak zkuste únikovou hru. Pokud máte rádi dobrodružství a napětí, tak je tato hra určená pro Vás. Proto neváhejte a rezervujte si termín už nyní.