Výběr peněženky chce čas

Osahat a vyzkoušet, bez toho se výběr peněženky neobejde. Při výběru musíme přihlédnout k faktorům jako je třeba materiál nebo způsob otevírání.
plná peněženka
·         Materiál. Je vhodný zvolit takový který se dobře udržuje, případně je omyvatelný. Bílá peněženka ze světlé kůže může sice vypadat zajímavě ale po pár týdnech používání už to na ní může být k její škodě znát.
·         Praktičnost. Musí se dobře otevírat a zavírat. Ozdobné patenty možná vypadají netradičně ale několik vteřin bojovat s tím abychom peněženku vůbec zavřeli je v praxi velice nepraktické a brzy byste takovou peněženku vyměnili za jinou.
·         Vzhled. V neposlední řadě budete jistě řešit jak peněženka vypadá, což není od věci. Není nic marnotratného když si přejeme aby místo na uložení našich peněz bylo nejen praktické ale také pěkné.
·         Kapsičky navíc. V každém větším obchodě nám nabídnout zákaznickou kartičku a my v dobré víře přijmeme protože mnohdy je výhoda zákaznických kartiček opravdu zajímavá. Je dobré mít tyto kartičky vždy při ruce a kde jinde když ne v peněžence. Ono hledat při placení ve frontě právě tu danou kartičku není nic příjemného. Myslete proto na to i při samotném výběru peněženky.
·         Fotečku prosím. Někdo si nedokáže přestavit že ve své peněžence nemá fotku svých dětí nebo partnera, ovšem ne každý výrobce peněženek na to myslí. Některé výrobky jsou udělané tak že ani na malou fotečku prostě není prostor.
 
 oko v kabelce
 
Z výše uvedeného je patrné že peněženka rozhodně není vhodný dárek, protože každý máme jiný vkus. Co jinému připadá naprosto úžasné druhého nadchnout nemusí. Když chceme druhému darovat peněženku nejlepší je když návštěvu prodejny absolvujeme ve dvou a dáme tak prostor aby si vybral podle svého uvážení. Možná budeme překvapeni nakolik odlišný má druhý vkus a ve finále budeme rádi že jsme nedarovali něco co by se nelíbilo.