Dekor vestavěných skříní také rozhoduje

Když vsadíte na vestavěnou skříň a dáte jí přednost před klasickým nábytkem, má to své jasné a nezpochybnitelné výhody.

Vše na jednom místě – ukládání věcí v domácnosti má svá úskalí. Když potřebujete něco najít, měli byste vědět, kam jste ten předmět uložili, a jestliže si nejste zcela jisti, pak obcházíte byt či dům a zbytečně tím ztrácíte čas. Čím méně máte možností, kam věci uložit, tím lépe, a to je právě případ vestavěných skříní. Máte-li doma jen jedinou skříň, máte o všem dokonalý přehled a život je tím pádem jednodušší.

zařízená ložnice

Umístění skříní – mnozí z vás mají tento druh nábytku instalovaný v ložnici, ale ta by měla být spíše zdrojem odpočinku a relaxace, a neměla by vás zbytečně rozptylovat skladovanými předměty. Do ložnice patří jen noční stolky, osvětlení, drobné dekorace a květiny. Vestavěná skříň na míru je ideální na chodbách, v halách, předsíních, u schodiště a všude tam, kde se příliš dlouho nezdržujete, a které slouží jen pro přemístění do obytných prostor.

postel v ložnici

Dekór – svět barev je natolik pestrý, že máme na výběr takříkajíc nekonečné možnosti, ale přesto se stále častěji v domácnostech objevují šedé, tmavé a nevýrazné odstíny, někdy dokonce černé. Zkuste se nad tím alespoň zamyslet, čím tmavší dekór https://www.sten-skrine.cz/predsine0075, tím více světla bude pohlcovat, tím více se doma budete cítit stísněně a tím více to u vás může vyvolat deprese. Když shlédnete nějaký film z 80. let, např. Discopříběh, zjistíte, že tehdy světu vládly barvy, lidé se jim více otevírali, je to i dobře patrné na konci tohoto filmu na záběru z plzeňského náměstí. Otevřít se barvám znamená otevřít také více své nitro, barvy odráží i vnitřní postoj, pocit štěstí a radosti. Sílu barev také dobře vnímáme u kvetoucích rostlin, které mohou s pastelovou barvou, nebo třeba i s čistě bílou barvou vestavěné skříně dobře kontrastovat.