Jak může vypadat váš obal na mobil Xiaomi

Praktický a pěkný kousek – dáte-li přednost flipovému obalu, očekávejte, že půjde o velmi pěkné řešení, které vás zároveň potěší svou funkčností a praktičností. Flipová pouzdra jsou koncipována podobně, jako vnější knižní desky, mobil na stole či v ruce spíše připomíná kapesní diář či zápisník a nebude vám kazit vaši image na žádné společenské akci. Můžete s ním klidně vyrukovat i na firemní večírek, narozeninovou oslavu nebo na svatební obřad.

mobil s notebookem

A co barva – když se vás někdo zeptá, jakou máte rádi barvu, zpravidla spontánně odpovíte, že některou z klasického barevného spektra, např. modrou, zelenou, červenou, oranžovou, žlutou atp. Přesto se dnes stále prodává celá řada výrobků laděná do šedé a černé, od výpočetní techniky přes nábytek až k oděvům a obuvi. Veselé barvy však do našeho života patří, neměli bychom se jim vyhýbat, a tak některé z nich můžete dát přednost i u flipového obalu na mobil Xiaomi Módní mobil. Krásná pastelová barva vzhled pouzdra ještě více podtrhne.

dívka s mobilem

Moderní materiál eko-kůže – struktura eko-kůže sice svým povrchem připomíná pravou kůži, ale ve skutečnosti to nemá nic společného s nemorálním zabíjením zvířat. Je to stoprocentní syntetický polyuretan, ovšem zdravotně nezávadný a pro kontakt s naší pokožkou i sliznicemi netoxický. Polyuretan se používá např. pro výrobu zdravotních matrací, které využívají mimo jiné i malé děti nebo senioři.

Eko-kůže se může pochlubit zajímavými vlastnostmi, především je velmi příjemná na dotek, je dostatečně pevná a zároveň pružná, při šetrném zacházení dlouho vydrží jako nová a snadno se čistí vlhkým hadříkem. Zároveň je to materiál prodyšný a právě tato vlastnost z něj činí skvělého pomocníka při výrobě obalů na mobilní telefony. Obal z eko-kůže odvádí od přístroje vlhkost, která se pak nesráží na povrchu displeje a neproniká dovnitř. Prodyšnosti eko-kůže se mimo jiné využívá u stélek letní obuvi.