Plánujete svatbu?


Každá nevěsta chce mít krásnou svatbu. Jak ji ale naplánovat? Základem je ideální svatební místo. Většina nevěst touží po svatbě na nějakém moderním místě, a k tomu účelu se nejlépe hodí svatební stodoly. Ve svatební stodole bude skvěle vypadat jakékoliv jídlo i výzdoba. Ideální jídlo na svatbu neexistuje, a tak si můžete vybrat z nepřeberného množství svatebních jídel. Většina párů volí tradičně svíčkovou nebo třeba hovězí na víně, protože jde o slavnostní jídla, která se nejí každý týden.

jídlo stůl

Svatební jídlo byste měli vybírat podle toho, zda má někdo z hostů alergie, zda nemají například problémy s pokousáním tužších jídel a podobně. Jen díky tomu se vyhnete trapasu v podobě hladovějících hostů. Stálicí jsou i moderní jídla, která si našla cestu i na svatební stoly. Pokud chcete hostům nabídnout něco méně tradičního, určitě vyzkoušejte například sushi, které je velice chutné, zdravé a lehké jídlo, které chutná všem.

Na svatbách je běžné, že se podává svatební menu a poté se začíná s rautem. Každá svatba je samozřejmě jiná, ale základem každé dobré svatby je právě jídlo. Vychutnejte si svou svatbu nejen jako obřad kdy si vzájemně slibujete lásku na celý život, ale pojměte ji jako gurmánský zážitek, díky kterému si užijete svatbu o to víc.

svatební předkrm

Připravíme pro vás kompletní svatební menu, pokud se budete brát někde, kde jeho možné. Jsou totiž i místa, kde si musíte objednat místní jídlo, takže i kvůli tomu pečlivě vybírejte podnik, kde ke svatbě dojde. Další variantou je vzít se třeba někde na zámku a na jídlo dojet třeba do svatební stodoly, které většinou nabízí jen pronájem samotných prostor.

S naším jídlem bude vaše svatba ještě lepší, protože naše gastronomie je na velmi vysoké úrovni. Podívejte se na fotografie z akcí, kde jsme jídlo připravovali, a uvidíte, že s námi rozhodně vedle nešlápnete.