Silnostěnné trubky

Už jste o nás slyšeli? Cože? Ještě ne? Tak já se vám dnes představím! Vyrábíme ocelové http://www.stare-hamry.cz/detail-firmy.php%3Fid%3D17 trubky téměř všeho druhu. Staré i nové trubky s atestem, bez atestu, dokonce i izolované. Vykupujeme i použité trubky a zároveň máme také štětovnice. Samozřejmě bychom se neobešli bez příslušenství!

Naše příslušenství zahrnuje:

  1. příruby, klenutá dna
  2. oblouky, ohyby
  3. T- kusy, přechody

potrubí

Jak se silnostěnné trubky vyrábějí?

Ocelové trubky silnostěnné https://www.mtz-servis.cz/ se vyrábějí z oceli, ovšem nejčastěji z masivní ocelové bramy. Ocelová bram je surové železo, které se vyrábí ve vysoké peci. Vyrábí se za pomocí koksu a z železné rudy. Tradičně se ocel vyrábí kujováním s ocelovým šrotem nebo v obloukové peci. Během výroby se snižuje obsah uhlíku, síry a fosforu. Ocel se v první fázi oxiduje, ve druhé se odstraňuje přebytečný kyslík a ocel se odsiřuje. Poté s válcují za tepla.

Silnostěnné trubky se většinou využívají u stožárů, mostů a ocelových konstrukcí všeobecně včetně halové konstrukce. Dále tyto trubky nalezneme ve strojírenství, kde se používají pro hřídele a spousty dalších třískově obráběných použití – nejčastěji při zařízení pro dopravu.

trubky

K čemu se silnostěnné trubky používají?

Nejčastěji se používá v lodním průmyslu či průmyslu jako takovém. Energetickém, stavebnictví i pro zámečnické konstrukce. Využívají se jako kryty pro plynové potrubí a mnoho další. Též je můžeme využít jako stavbu strojů a zařízení, jsou instalovány v pracujících podmínkách a velké statistické, dynamické zatížení.

Silnostěnné trubky jsou velmi trvanlivé a vysoce odolné proti rzi. V topných konstrukcích hrají znamenitou roli a pokud rekonstruujete vás starý dům, tyto silnostěnné trubky se vám budou velmi hodit. Nejdůležitější funkcí silnostěnných trubek je jejich tažnost a oválnost. Umožňují bezpečnou a velmi jednoduchou instalaci a jsou vhodné, dokonce i důležité a doporučené pro podlahové topení.

My máme pro vás vše a vše vám dokonale vysvětlíme, postavíme a zařídíme, tak neváhejte. Jsme tu pro vás!