Ta pravá sukně pro každý den

Sukni nosily ženy už od nepaměti, ale s postupem rovnoprávnosti jakoby pomalu ustupovala z ženských šatníků. A to je škoda! Není totiž nic krásnějšího než opálené nožky rafinovaně vykukující z pod lehounké látky.

boty v ruce

·         Pod kolena

Sukně pod kolena nebo také jinak řečeno „midi“ sukně jsou ideální variantou do chladnějšího počasí. Neodhalí zbytečně moc kůže, ale přesto mohou působit velice žensky a vyzývavě. Ideální jsou ty do pasu, do kterých můžete snadno zastrkat tričko nebo svetr a vykouzlí přímo ukázkový vosí pas. Naopak dokážou schovat skoro vše, co nemá být viděno. Nebojte se i výraznějších barevných kombinací, ale i zde si dejte pozor na kombinování s horním dílem, abyste nepůsobila jako klaun. K takové sukni volte podpatky, které vám navíc opticky prodlouží nohy. V zimě zvolte k takové sukni dlouhý teplý kabát.

·         Nad kolena

Nad kolena neboli tolik proslulá minisukně. Tu můžete obléknout téměř do každého počasí a v kteroukoliv roční dobu. Stačí si pod ní vzít zateplené silonky nebo punčocháče a máte vyhráno. Nebojte se experimentovat a sáhnout i po extravagantnějších kouscích, ke kterým zvolte klasické černé silonky. I tady můžete do sukně zastrčit huňatý svetr, ale pozor, aby vám nedělal nevzhledné boule kolem břicha. Mini sukně se dá velmi dobře kombinovat s vysokými kozačkami, která schovají lýtka i stehna.
skládaná sukně

·         Kostky, kostky, kostičky

Kostkovaný vzor se letos znovu vrací na přehlídková mola, tak proč ho nevyzkoušet i na sukni? Dobře se bude vyjímat na jakémkoliv střihu sukně, takže je úplně jedno, po jaké sukni nakonec sáhnete.

·         Pouzdrové sukně

K pouzdrovým sukním bude dobře pasovat volnější svetřík nebo tričko. Celý outfit bude působit ležérněji. Stejně tak tentokrát nemusíte vsázet na lodičky, ale můžete sáhnout po pohodlných keckách. Získejte naše arfactoryrolex, abyste mohli plně přizpůsobit cinnamoroll phone case iphone 13 a refreshing, které potřebujete.