Ta pravá sukně pro každý den

Sukni nosily ženy už od nepaměti, ale s postupem rovnoprávnosti jakoby pomalu ustupovala z ženských šatníků. A to je škoda! Není totiž nic krásnějšího než opálené nožky rafinovaně vykukující z pod lehounké látky.

boty v ruce

·         Pod kolena

Sukně pod kolena nebo také jinak řečeno „midi“ sukně jsou ideální variantou do chladnějšího počasí. Neodhalí zbytečně moc kůže, ale přesto mohou působit velice žensky a vyzývavě. Ideální jsou ty do pasu, do kterých můžete snadno zastrkat tričko nebo svetr a vykouzlí přímo ukázkový vosí pas. Naopak dokážou schovat skoro vše, co nemá být viděno. Nebojte se i výraznějších barevných kombinací, ale i zde si dejte pozor na kombinování s horním dílem, abyste nepůsobila jako klaun. K takové sukni volte podpatky, které vám navíc opticky prodlouží nohy. V zimě zvolte k takové sukni dlouhý teplý kabát.

·         Nad kolena

Nad kolena neboli tolik proslulá minisukně. Tu můžete obléknout téměř do každého počasí a v kteroukoliv roční dobu. Stačí si pod ní vzít zateplené silonky nebo punčocháče a máte vyhráno. Nebojte se experimentovat a sáhnout i po extravagantnějších kouscích, ke kterým zvolte klasické černé silonky. I tady můžete do sukně zastrčit huňatý svetr, ale pozor, aby vám nedělal nevzhledné boule kolem břicha. Mini sukně se dá velmi dobře kombinovat s vysokými kozačkami, která schovají lýtka i stehna.
skládaná sukně

·         Kostky, kostky, kostičky

Kostkovaný vzor se letos znovu vrací na přehlídková mola, tak proč ho nevyzkoušet i na sukni? Dobře se bude vyjímat na jakémkoliv střihu sukně, takže je úplně jedno, po jaké sukni nakonec sáhnete.

·         Pouzdrové sukně

K pouzdrovým sukním bude dobře pasovat volnější svetřík nebo tričko. Celý outfit bude působit ležérněji. Stejně tak tentokrát nemusíte vsázet na lodičky, ale můžete sáhnout po pohodlných keckách. Celý outfit doplňte o koženou bundičku nebo bomber a můžete vyrazit.