Dopřávejte si své zážitky častěji díky aplikaci Slevomat

Kdo by neznal alespoň jeden slevový portál a neodolal nějaké jeho nabídce. Slevomat patří k těm nejznámějším a denně na něm utrácí peníze mnoho lidí. Nyní je k dispozici i aplikace Slevomat.cz pro mobilní zařízení a stáhnou ji lze na App Store a Google Play.
žena u kadeřníka
Každý den v této aplikaci najdete více než 200 nových možností k nákupu. Na prvních místech vám budou vybrány nabídky, o které byste mohli mít zájem. I to aplikace Slevomat umí. Kdekoli se budete pohybovat, najde vám nabídky v nejbližším okolí. Zaplatit za koupenou věc, službu nebo zážitek můžete stejně jako na www stránkách. Uložíte si svou platební kartu a váš nákup proběhne rychle a jednoduše.
servírovací prkénko
A nemusíte se bát, je to bezpečné. V případě, že jste si vybrali nějaký pobyt,
zarezervujete si ho on-line přímo v aplikaci. Je to tak jednoduché! Vaše vouchery v aplikaci najdete i bez připojení k internetu. Nemusíte tedy nic tisknout, jen si nezapomeňte vzít s sebou svůj mobilní telefon, až se rozhodnete uplatnit voucher. Kdyby se vám náhodou stalo, že na svůj koupený voucher zapomenete, aplikace Slevomat.cz vám připomene, že jste ještě svůj voucher neuplatnili. A to je skvělé, ne? Nezapomeňte si také zatočit kolotočem štěstí, který vám připíše kredity na příští nákup, pokud budete mít štěstí. A co má Slevomat vlastně v nabídce?
holky na lavičce
Cestování
Vyberete si z pobytů po celé České republice, Slovensku, ale i několika desítek zahraničních zemí.

Restaurace a bary
Zvolit si můžete nabídky ve vašem městě nebo okolí, anebo podle typu restaurace, druhu jídla apod.

Krása a zdraví
Toužíte-li po novém účesu, krásné pleti a nehtech nebo si chcete dopřát relax, na Slevomatu najdete vouchery do mnoha kadeřnictví, kosmetický salónů, depilačních center, masážní salónů a jiných center.

Zábava a volný čas
Chcete si užít chvilku zábavy? Se Slevomatem to není problém. Využít lze třeba nabídky na adrenalinové zážitky, do aquaparků, dětských center, na bowling, kulturní akce a oblíbené únikové hry.

Vybrat si můžete i z nabídky oblečení pro celou rodinu, dárků a dárkových poukázek a dalšího zboží.