Dosáhněte na VIP podmínky úvěru

Americká nebankovní hypotéka pod názvem VIP je speciální produkt navržený pro všechny typy žadatelů, avšak musíte mít čistý registr.
Někteří z nás mají bohužel záznam v registru a nemohou nikoho blízkého požádat. I takovýto případ se může stát, ovšem to neznamená, že bychom vám žádný úvěr neposkytli. Nabídneme další výhodný produkt, který bude ušitý přímo vám na míru.

peníze

Nízký úrok je pro nás prioritou

Jistě si všímáte, že nízký úrok je zkrátka a dobře potřeba, abyste nepřeplatili miliony. Naše společnost poskytuje opravdu nízké úroky. U nás je navíc možné získat úvěr i v případě špatných registrů. Takže pokud budeme tolerovat váš záznam nebo třeba i nízký příjem, můžete dosáhnout na americkou nebankovní hypotéku s úrokem již od 6,9 % ročně. Zde můžete mít záznam v registru a nevadí ani nízké příjmy, které často také bývají problémem v bankovních institucích.

Ovšem na úrok 4% ročně můžete taktéž dosáhnout. Naše firma vám zprostředkuje tento výjimečný finanční produkt. Je zde možná fixace úrokové sazby po celou dobu úvěru. V tomto případě však musíte mít pořádku registry. Pokud máte, pak můžete dosáhnout až na takto skvělé a velice výhodné podmínky, které jinde nenajdete.

bankovnky

Doba splácení se klasicky pohybuje od 1 roku až po dlouhých 30 let.
Nevadí ani dluhy na sociálním nebo zdravotním. Zde se jedná o nebankovní registr dlužníků, ve kterém kvůli takovýmto prohřeškům můžete být zapsáni. Pokud však máte záznam bankovní, znamenáte to, že jste se někdy opozdili se splátkou nebo že jste něco nezaplatili a tak dále.
Pokud chcete dosáhnout na výjimečné podmínky našeho VIP úvěru, pak můžete někoho požádat, aby se stal spoludlužníkem, například manželka, která má čistý registr. Díky tomu dosáhnete na výhodné podmínky.

  1. S penězi můžete financovat cokoliv, co zrovna potřebujete.
  2. Získáte až 70% z hodnoty nemovitosti.
  3. Předčasné splacení bez poplatků.
  4. 1 – 30 let splácení.
  5. Vyplatit můžete exekuce, dluhy, nedoplatky a spoustu dalšího.
  6. Expresní schválení – peníze rychle a bez zádrhelů.