Naučte se obchodovat na online burze

Obchodováním na burze můžeme vydělat opravdu hezké peníze, ovšem chce to mít jisté znalosti. Výukových materiálů nalezneme spoustu i na internetu.

Naučte se obchodovat na online burze

Základní kroky k úspěchu

Online trading nás může opravdu velmi zaujmout, kdy se není čemu divit, protože takto můžeme vydělávat slušné peníze z pohodlí domova za pomocí počítače. Jistě víte, že to není jen tak, protože pak by byl každý milionář. Ovšem pokud se budeme snažit, učit a pracovat na sobě, tak skutečně můžeme dosáhnout svého snu, kdy nás bude obchodování živit. Nyní se vrhneme na pár základních kroků při studiu.

nákup bitcoinu

Tím prvním je bezesporu zvládnout základy, jak vše chodí a funguje. Potom následuje práce s grafem a také analýza, protože to jsou velice důležité body, bez kterých to rozhodně nepůjde. Dále bychom si měli najít vhodnou platformu přes kterou budeme obchodovat a také trh, jenž nám bude vyhovovat. Mnoho platforem má také Demo účty, kdy si vše nanečisto osaháme a vyzkoušíme. Až si budeme jisti tím, že známe alespoň základy a obchody nám vycházejí, tak můžeme přejít na reálný live trading.

Projekt IM academy

Tento projekt k nám přišel až z Ameriky, kdy jeho publikovaným cílem pro veřejnost je do tradingu zasvětit i širokou veřejnost, což zní samozřejmě lákavě. Trading je rozhodně zajímavá výdělečná činnost, a proto stojí za to, aby se o něm dozvědělo co nejvíce lidí. Tohle všechno zní velmi dobře, ovšem má to svůj háček, jenž je docela velký. Jde tu totiž o to, že bohužel musíme zaplatit měsíční poplatek, který je ve výši 5 000 Kč, což rozhodně není málo peněz.

rostoucí cena

Navíc je projekt postavený na MLM marketingu, který není pro tuto činnost moc ideální. Z tohoto důvodu před projektem IM Acedamy varuje i ČNB. Měli byste si tedy celý projekt podrobně nastudovat a opravdu zvážit, jestli do něj budete investovat a finance se Vám vrátí. Také byste se měli zamyslet, jestli není lepší využít nějakého ověřeného projektu bez takto vysokých poplatků, nebo rovnou neobchodovat na vlastní triko, kdy máte vše ve svých rukou.