Podnapilým řidičům

V životě se nejednou naskytnou situace, kdy se člověk chce napít nebo to v dané situaci nemůže z nějakého důvodu odmítnout. Na tom ještě nemusí být vůbec nic špatného. To však jedině v případě, že to dotyčný domyslí až do důsledků a postará se, aby ho následně něco nemile nepřekvapilo.

Takovým nepříjemným zjištěním pak může být třeba to, že dotyčný po požití alkoholu nesmí až do vystřízlivění za volant. Takže zatímco na místo dojel bez problémů, zpátky už to nejde. Nebo by to možná i teoreticky šlo, ale to by byl nemístný hazard s majetkem a třeba i nějakými těmi lidskými životy a zdravím. A toho je třeba se vyvarovat.

kolona taxi

A když si někdo uvědomí tuto skutečnost až s pověstným křížkem po funuse? Pak už se logicky hladiny alkoholu v krvi nezbaví. Zatímco vypít něco bývá hračka, dostat to ze sebe ven tak snadno nejde. To chce čas.

A pokud někdo čas na střízlivění nemá? Pokud musí dotyčný z místa odjet dřív, než se opět stane k tomuto náležitě způsobilým?

Pak mu může pomoci nejednou pouze odvoz auta Convoy. Na rozdíl od jiných alternativ, jako jsou hromadná doprava, taxi nebo případná pomoc od někoho střízlivého, tu totiž odvezou nejen dotyčného člověka samotného, ale spolu s ním rovnou i jeho vozidlo. Nebo přesněji odvezou zákazníkovo vozidlo a tohoto v něm.

několik drinků

Stačí si tuto službu zajistit zatelefonováním na dispečink a kdokoliv má v naší metropoli jistotu, že se on i jeho plechový miláček ocitnou přesně tam, kde mají, a to kdykoliv se jim to jenom zlíbí. Protože zde sloužící šoféři jsou vždy střízliví a kvalifikovaní, s těmi se zákazníkovi ani jeho autu nic nestane. Takže popijete-li někde v našem hlavní městě a pak nebudete vědět, jak se dostat tam, kam se dostat máte, není třeba propadat kvůli nějaké té promili beznaději. Ono se to přece zvládne. A to k naprosté spokojenosti všech.