Podceňte informace od výrobce a uvidíte sami

.

Uniknout vysokým teplotám na zahrádku, kterou vlastníte v zahrádkářské kolonii z bytu, který je zahlcen dusným vedrem, je jedna z možností, jak se leckdy až nepříjemnému teplu vyhnout. Ale i na příjemný pobyt na zahrádce má jednu zásadní podmínku! Musíte tam mít zahradní bazén! Jinak se i tam budete zalykat dusnem.

Podmínka zahradního bazénu je podstatná!
Pokud jej máte a právě proto se na zahrádku stěhujete, potom je všechno v pořádku. Ono takové osvěžení vedrem zchváceného těla v chladivé, příjemně čisté vodě je to nejlepší, co můžete pro sebe v parném létě udělat.

brýle v písku

Jenže, co se to děje?
Ale co to? Co se s tou vodou, proboha, děje? Zvoláte hned po příjezdu na zahrádku! Proč je taková divná? Špinavá? Zanesená? A to dno? Jak se tam dostal písek? Kdo Vám ho tam naházel? Ale kdepak naházel, to klidně může být filtrační písek z Vaši filtrace! Kdopak jej letos kupoval? Ten zřejmě udělal chybu!

  • Máte správnou zrnitost filtračního písku do Vaší filtrace?
  • Vyměnili jste jej vůbec pro letošní sezónu?

Přečetl si vůbec ten někdo, kdo zajistil písek, typ filtračního písku pro Vaší filtraci? To není jen tak něco koupit a nasypat!

Existují jen dvě příčiny této lapálie s bazénovou vodou. Buď se zrnka písku už omlela vodou, nebo se nevhodný typ filtračního písku dostal až do Vašeho bazénu. Tak to je tedy pěkná polízanice! V takových vedrech Vás nečeká nic jiného, než bazén vyčistit. Vyčistit důkladně i filtraci a znovu nasypat filtrační písek předepsaného typu. Teprve potom se můžete ponořit do chladivé vody, která osvěží!

.

pitný režim

Dejte si pro příště velký pozor!
Nedá se nic dělat, ale číst předepsaná pravidla pro údržbu bazénu a vody v něm výrobcem se musí stát Vaší Biblí! Jinak přijedete na zahradu a místo do plavek skočíte do pracovního, vytáhnete všechny potřebné předměty a prostředky k čištění a splaveni vedrem se pustíte do čištění! Raději tomu předejít pečlivým nastudováním druhu filtračního písku, než tohle, co říkáte?

Podceňte informace od výrobce a uvidíte sami
4.3 (85.71%)7
.